За нас

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Задоволството на клиентите е единствената вистинска мерка за нашиот успех.

Работиме со технологија за идентификација речиси три децении и успешно работиме со компании од различни индустрии, од сите големини, во повеќе земји. Создадовме портфолио на производи за да ги задоволиме сите потреби на нашите клиенти. Ги усовршивме решенијата. Воспоставивме услуга и поддршка за која без резерва можеме да кажеме дека е најдобра во регионот. Затоа, имаме многу простор да посветиме посебно внимание на потребите на клиентите, да бидеме секогаш достапни за предлози и да обезбедиме висококвалитетна, сеопфатна услуга на нашите клиенти.

Затоа што цврсто веруваме дека задоволството на нашите корисници е единствената вистинска мерка за нашиот успех.

 • Решение „клуч на рака“

  Персонализираниот, прилагоден пристап и креативноста во решавањето на предизвиците обезбедуваат безбедност на комплетното решение за вашите деловни потреби.

 • Сертифициран тим на стручњаци

  Професионалниот тим врши брза и точна дијагностика, го предлага најдоброто решение за корисникот и дава поддршка од која ќе бидете задоволни.

 • Индустриско искуство и know-how

  Ние броиме речиси 30 години ефективни и сигурни решенија за предизвиците и оптимизација на деловните процеси на реномирани компании во бројни индустрии во повеќе земји.

 • Поддршка каква што заслужувате

  Достапни сме кога ви е потребно, со решение и пристап кое го очекувате од доверлив партнер.

Партнерства

 • Solution partner logo

  Zebra

  Го освоивме највисокиот партнерски статус како признание за нашата експертиза и специјализација во решенијата Зебра.

 • Solution partner logo

  Honeywell

  Со нашиот сребрен партнерски статус на Honeywell, ја обезбедивме регионалната и индустриската специфичност на понудата за нашите клиенти.

 • Solution partner logo

  Handheld

  Ги исполнивме строгите барања за сертификација и добивме признание за обезбедување супериорна поддршка на клиентите во дистрибуцијата на рачни решенија.

 • Solution partner logo

  Datalogic

  Datalogic нè препозна по обезбедувањето додадена деловна вредност за дополнување на нивната понуда.

 • Solution partner logo

  NiceLabel

  Партнерството со NiceLabel покажува знаење и успех во задоволувањето на потребите на корисниците во потрага по решенија за етикетирање и печатење.

 • Solution partner logo

  Unitech

  Unitech ни го додели статусот на највисоко ниво на партнерство за покажани супериорни вештини и успех на пазарот.

 • Solution partner logo

  ProGlove

  Со својот статус на златно партнерство, ProGlove ја потврди нашата улога во градењето на иднината на синџирот на дигитално складирање и дистрибуција.

Корисниците за нас

Изјави од нашите корисници кои не мотивираат да бидеме иноватори во оваа област, наоѓаме решенија прилагодени на нашите корисници и се стремиме кон перфекција во секој аспект од работата.

Kruno Džoić

System Engineer

Pet centar d.o.o.

Долги години работам како системски инженер во Pet Center, во еден момент компанијата беше преземена од инвестициски фонд и сега сме Pet Network International. Со компанијата Инфо-код соработуваме долги години. Она што би сакал да го истакнам е нивната услуга, која секогаш реагира навремено. Не се работи секогаш за поправка на хардверот, туку и за совети за имплементација, можности на уредот, можни проблеми, најчести кориснички грешки... Сè што можам да додадам на горенаведеното е молба: не се разгалувај те! :)

Tvrtko Jeričević

Tehnički odjel informatike i sistemske podrške

dm-drogerie markt d.o.o.

Со компанијата Инфо-код соработуваме долги години. Тие се издвојуваат по својот исклучително фер однос кон клиентите. Најпријатно изненадувачка работа е нивната достапност, пријателство. Исклучително сме задоволни од услугата, брзата дијагностика и техничката поддршка. Тие се професионални и секогаш подготвени да помогнат. Се надевам дека нашата соработка во овој тон ќе продолжи уште долго.

Petar Bagić

Project Manager

DPD Croatia d.o.o.

Уредите на Инфо-код ги користиме долги години, а една од причините е исклучителната услуга, која секогаш го поправа дефектот во рок од еден ден. Секако, има и техничка поддршка, која е секогаш достапна за решавање на проблемите преку телефон. И нема ништо подобро од тоа кога некој веднаш по телефон ќе ви го дијагностицира проблемот и ќе го реши за една минута. Само така продолжете!!!

Info
Седиште
Васко Карангелески бр. 9 лок. 1
T: +389 2 3212 302
F: +389 2 3212 302
E: [email protected]
Вид сопственост
Приватно
Основниот капитал на друштвото
5000 ЕУР
Основен суд Скопје
Директор
Игор Илковски
Матичен број
6426034
Даночен број
4030008049883
Тековни сметки
Комерцијална Банка Скопје / с-ка 300000003572352

НЛБ Тутунска Банка Скопје / с-ка 210064260340175

Подршка

Професионална и целосна поддршка и одржување на целата опрема од нашата продажна палета. Достапни се и далечинска поддршка и увид во базата на податоци.

Дознај повеќе

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!