Android

Honeywell EDA51

Мобилната алатка ScanPal EDA51 е најновиот член на популарното семејство Honeywell ScanPal. Со брз процесор и робусна безжична врска, вашите работници можат да пристапат до клучните деловни апликации и информации кога им се потребни, истовремено обезбедувајќи ја најдобрата можна услуга за своите клиенти.. 

Користете го за да снимите речиси секој баркод, во која било состојба. ScanPal EDA51 доаѓа со моќен скенер Honeywell и камера во боја од 13 мегапиксели за да имате можност да документирате сè, од доказ за испорака до оштетување на пакетот. Благодарение на неговиот интуитивен, модерен дизајн на екран на допир, ScanPal EDA51 е удобен и лесен за користење како паметен телефон за потрошувачи, отстранувајќи ја секоја крива на учење за вашите работници, но исто така е доволно робустен за да преживее тешки теренски сервиси и средини за малопродажба.

Прикажи повеќе Прикажи помалку

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!