Windows

Handheld Nautiz X8

Ергономскиот пренослив терминал Nautiz X8 е лидер на новата генерација на рачни компјутери.

Опремен со голем и јасен капацитивен екран на допир и невидена комбинација на процесорска моќ, поврзување и робусност на теренот. Рачниот Nautiz X8 не само што ќе ве следи туку и ќе ве води.

Прикажи повеќе Прикажи помалку

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Прашајте стручно лице

Имате прашања или ви треба совет? Јавете ни се, сакаме да ви помогнеме.

Поставете прашање

Политика за колачиња

Со цел оваа веб-страница да функционира правилно и да го подобриме вашето корисничко искуство, ние користиме колачиња. Пронајдете повеќе информации во нашите Политика за колачиња.

Изберете колачиња на страната

Овозможете или оневозможете употреба на функционалните и / или рекламните колачиња опишани подолу од веб-страницата:

Поставки Прифаќам се Во ред!